5. ročník KingFit streetball

5. ročník KingFit streetball

Jubilejní 5. ročník KingFit streetball tentokrát proběhne v rámci série akcí Léto s Desítkou, které pořádá Praha 10 a hudební label Bigg Boss. Stane se tak v areálu Gutovka(http://www.gutovka.cz/) 30.6. 2010.

 

Z důvodů časového omezení programem akce bude tentokrát KingFit streetball omezen pouze na 12 týmů. Ty se utkají ve 4 tříčlených skupinách, přičemž z každé z nich budou postupovat 2 týmy do čtvrtfinále, které už proběhne klasickým vyřazovacím způsobem.

 

Každý z účastníků opět obdrží za zaplacené startovné značkové tričko. Tentokrát to však již nebude UNK, na kterou dolehla krize a ukončila svou evropskou distribuci. Nakonec jsme se dohodli se známou bballovou značkou AND1, na výběr budou nejen trika, ale hlavně dresy a tílka.

 

Každý tým může mít maximálně 5 členů, minimálně pak 3, jelikož se hraje 3on3. Hraje se oblíbená a tradiční verze streetballu "make it-take it". Každý zápas trvá 15 minut, nebo do chvíle, kdy jeden z týmů dosáhne 16 bodů. Fauly si hlásí faulovaný! Přičemž na místě by měli být přítomni i rozhodčí, jako nezávislí pozorovatelé s možností vstoupit do zápasu a rozhodnout sporné momenty.

Proběhne i doprovodná soutěž ve smečování. Soutěž ve střelbě trojek se tentokrát kvůli omezenému časovému prostoru neuskuteční.Ceny pro vítěze celého turnaje a týmy na druhém a třetím místě budou ještě upřesněny(včetně jejich hodnoty), stejně jako startovné za osobu(nepředpokládáme však výrazné zvýšení ceny, oproti loňskému roku)

Přihlašování do turnaje se rozeběhne již brzy na http://www.kingfit.cz/!

Na večerním koncertu pak vystoupí PSH, James Cole a slovenští Turbo Boost!
Zpět na Kingfit Community69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York