KingFit Indoor Streetball Vol.2

KingFit Indoor Streetball Vol.2

Jak si vybrat triko a zaregistrovat svůj tým? Otevřete si obrázek v dolní sekci, vyberte si svůj design a registraci s názvem týmu zašlete na náš e-mail: streetball@kingfit.cz nebo volejte na tel. 224 941 099. Registrační poplatek činí jako každý rok 300,- Kč na hráče a bude vybrán předem (z důvodu zjednodušení registrace před turnajem) a to buď v hotovosti na prodejně v Praze (adresa zde) nebo platbou na náš účet č. 35-3687170287/0100.

Hrát se bude podle ověřeného modelu na skupiny, minimální počet odehraných zápasů jsou 2. Hrací doba 10min. anebo dovršení 16ti bodů, styl hry make it-take it. Mapa, kde se nachází hala je zde. Více informací e-mailem nebo telefonicky.

KingFit hip hop shop.


Další obrázky

Registrace_Zpět na Kingfit Community69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York