KingFit pozvánka: Taneční akce Ground Masterz

KingFit pozvánka: Taneční akce Ground Masterz

Němečtí tanečníci Ben a U.K., BJ Piggo a Wykije ze Slovenska, Joao z Brazílie a Sabča Škodová, Sanchez, Zizoe nebo Adam Klempár z České republiky? To je jen krátký a nekompletní výčet jmen, která uvidíte na akci Ground Masterz. Netradičním tanečním battlu s nabitým programem, který proběhne v Praze již příští víkend!

Pokud máte rádi taneční akce, kde můžete zkouknout skvělé taneční výkony, tancovat po boku těch nejznámějších českých i zahraničních tanečníků, poslouchat muziku od DJs, kteří vědí co hrají a zároveň si užívat s přáteli v příjemném klubu parádní mejdan, pak je akce Ground Masterz přesně pro vás. Už jen 9 dní zbývá do startu tohoto tanečního svátku, který pro vás pražská produkce Dream Up chystá již několik měsíců. Vše vypukne 20.listopadu od 18-ti hodin v music clubu Palanca, nedaleko Náměstí republiky v Praze.

Hlavním lákadlem večera samozřejmě bude hvězdná dvojice tanečníků z Německa. Ben a U.K. jsou pro lidi, kteří se v tanečním světě alespoň trochu pohybují, jistě známá jména. Uveďme jen, že tito talentovaní tanečníci mají na svém kontě úspěchy z mnoha battlů napříč celou Evropou. Vidět jste jejich umění mohli například i na českém Street Dance Kempu v Brně. Aby toho nebylo málo, na akci se neobjeví pouze zahraniční taneční hvězdy. Přijede i jeden zahraniční špičkový dj, lépe řečeno DJ od našich nejbližších sousedů. To ovšem nijak nesnižuje jeho ohromnou kvalitu. BJ Piggo prostě ví, jak odehrát taneční battly i party a je tou nejlepší garancí kvalitní akce.

Hromada DJs!
O pořádný nášup té nejhustší párty muziky se budou během večera a nocí na dvou stagích starat tito Djs: Piggo (SVK), Půů ( Alyaschca Crew), Nobodylisten, Ollie, Beny, House Factory, Joey White a Mc Lordone (všichni CZE). Milovníci tance, kteří si třeba do battlů nevěří, tak budou mít samozřejmě možnost tanečního vyžití ,,mimo soutěž“. Párty to bude jednoznačně rozjetá a když vám náhodou nesedne jeden dj, budete moci zvolit jiného. To je fér, ne?!

Battles a hromada porotců!
Nyní se pojďme podívat na to nejdůležitější, v jakých tanečních stylech se vůbec bude battlovat? A kdo bude výkony tanečníků z celé republiky (a možná i ze zahraničí) posuzovat. Celkem se bude battlovat v úctyhodných pěti kategoriích. Pro všestranné tanečníky je připraven battle All Stylez 2vs.2, dále pak na akci uvidíte také Break Dance 2vs.2, House Dance 1vs.1, Popping 1 vs.1 a také, na české poměry netradiční, battle Hip Hop 1 vs.1. Porota je rozdělena na sekci pro street dance styles a break dance. Ve street dancové porotě zasednou hvězdná jména jakými jsou U.K, Ben, Sanchez, Sabina Škodová, Zizoe, Adam Klempár, Káka a Wikyje. V break dancové porotě se pak opět představí dvojice hostů z Německa, Ben a U.K a pomáhat jim s rozhodováním budou Joao, Alfonzo a Mike.

Co ještě?!
Celým večerem vás provede dvojice moderátorů, pro návštěvníky hiphopových akcí jistě velice dobře známá, Poeta a Epic. Kromě tanečních battlů v pěti zmíněných kategorií budou potěšeni i fanoušci krumpu, uvidí totiž to nejlepší, co může v současnosti český krump nabídnout, show dvou crews, brněnských Union Runners a pražských Original Krumpers! Vstup na akci zakoupíte u vstupu do music clubu Palanca za 150,- Kč ( startovné pro tanečníky činí 100,- Kč a tanečníci poté již vstup neplatí). Kapacita klubu je samozřejmě omezená, proto s příchodem neotálejte a doražte na párty co nejdříve! Zajistíte si tak ta nejlepší místa pro sledování battlů a shows. Pro prvních 150 návštěvníků je navíc připraveno 150 energetických nápojů Big Shock zdarma!

Pro zájemce o pamětní snímky bude na akci připraven profesionální fotoateliér s fotografem Ondřejem Dobiášem, který bude k dispozici všem návštěvníkům.
Zpět na Kingfit Community69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York