Streetball „KINGFIT“ - HIP HOP KEMP 2008 - Xstream Converse neporažen

Streetball „KINGFIT“ - HIP HOP KEMP 2008 -  Xstream Converse neporažen
Další Ve dnech 22.-24.8.2008 se v areálu starého letiště, festival parku Hradce Králové konal již sedmý ročník největší „hiphopové“ akce u nás i v Evropě HipHop Kemp 2008.

Na šesti hudebních podií se vystřídalo okolo 400 vystupujících jak z domácí scény, tak zahraničí reprezentující všechny hip-hopové elementy: rap, b-boying, DJing a graffiti a dále nechyběli ani doprovodné akce jako motokáry, skateboarding a BMX soutěže a exhibice, nechyběl ani kino hangár a samozřejmě součástí této kultury je také STREETBALL.Streetballového turnaje se na poslední chvíli ujali a zorganizovali lidi od „Kingfit“, kteří na tuto akci pozvali Xstream Converse a ten si tuto příležitost nenechal ujít.

Turnaje se zúčastnili, jak návštěvníci a příležitostní hráči streetballu, tak i opravdu dobří hráči z celé Evropy např. ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Litvy a mnoha dalších zemí. Xstream Converse projel základní skupinou bez porážky, ikdyž bez „vrásek“ to také nebylo,ale nakonec si zajistil nejlepší pozici do následných vyřazovacích soubojů. Tam pokračoval v podobném duchu jako v základní skupině až skončil před branou samotného finále, kde narazil na tým složený z maďarských „streetballerů", doslovně.

Finále byl souboj dvou rozdílných "stylů", kdy Maďaři bavili diváky skvělým driblinkem, crossovery a nájezdy, zatímco XCSteam více kombinační hrou, přihrávkami, smeči i dalekonosnými střelami, což se nakonec projevilo jako účinnější a Xstream Converse mohl oslavovat prvenství.Team:
Patrik Nguyen, Aleš Dědek, Josef Koprnický, Jan Hofman
+ Aneta Kubová


KINGFIT streetball HHKemp 2008 – 1. místo Xstream Converse

Kingfit pořádal na Hip Hop Kempu 2008 streetballový turnaj a vítězem se stal právě tým Xsteam Converse.Text by: Patrik Nguyen

Více informací naleznete na: www.xcsteam.cz

Více fotografií na:

www.xcsteam.cz/index.php?clanek=fotogalerie23.8.08

 
Zpět na Kingfit Community69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York