Muži Ženy

KingFit SALE - New Era kšiltovky a čepice


Hip hop shop KingFit vás vítá,

Hip Hop Shop Kingfit Vám nabízí hip hop oblečení a doplňky UNK, Rocawear, Sir Benni Miles, Southpole, Phatfarm a mnoha dalších. Nově také K1X a Air Jordan.

Připravte se na zimu s hip hop shopem KingFit. Máme pro Vás bundy a mikiny těch nejlepších značek.


Novinky v Hip Hop Shopu KingFit


Hip hop shop s širokou nabídkou hip hop oblečení a skvělými cenami

Hip hop shop KingFit je jedním z největších na Internetu. Nabízíme hip hop oblečení - trika, mikiny, čepice, jeany, boty a bundy pro váš jedinečný styl. Všechno zboží na hip hop shopu máme skladem a expedujeme je do druhého dne.

Značky v hip hop shopu

Naleznete u nás přes 30 znělých hip hopových značek jako jsou Southpole, Karl Kani, Ecko, Phat Farm nebo Sir Benni Miles. Tento rok jsme začali prodávat Pelle Pelle, ballerskou pecku K1X a AND1.

Hip hop shop Praha

Náš pražský hip hop shop najdete v centru na adrese v Tůních 11. Je přibližně na půlce cesty mezi Muzeem a I.P. Pavlova. Obchod je nacpaný tím nej hip hop oblečením, abyste si jej mohli vyzkoušet. V případě potřeby Vám poradí ochotná obsluha a ke každému nákupu dostanete stylové Chupa Chups zdarma!


69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York