Objednávky

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu KingFit jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a taktéž s reklamačním řádem, a že s obojím souhlasí. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky v rámci internetového obchodu KingFit dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

Prodávající se zavazuje, že veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nebudou předány žádnému třetímu subjektu.

 

Dodací podmínky

Zboží doručujeme buď expresně do druhého dne, pokud je objednáno do 1400 hodin v pracovní den, je ještě tentýž den expedováno. U každého produktu je stanovena nejkratší doručovací doba - do 24 hodin anebo 7-10 dnů u produktů, které nejsou na centrálním skladě. Objednávka Vám bude potvrzena prostřednictvím SMS a e-mailu bezprostředně po jejím obdržení (maximálně do 24 h). Po potvrzení objednávky je zboží v procesu odesílání.

 

Způsob placení

  • Dobírka - objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.
  • Poštovní poukázkou, převodem na účet - po potvrzení objednávky můžete provést platbu poštovní poukázkou typu A či převodem na náš bankovní účet. Zboží vám bude zasláno jakmile bude platba na náš účet připsána. Číslo našeho účtu je 35-8417210237/0100/0100. Jako variabilní symbol v tomto případě uvádějte číslo objednávky.

 

Způsob doručení

Při platbě dobírkou je zboží zasíláno Českou poštou a.s. Jiný způsob dodání je možný po vzájemné dohodě.

 

Balné a poštovné

Balné neúčtujeme. Poštovné je u zásilek určeno dle platných tarifů České pošty a.s.: 90 Kč - tato cena se řídí platnými tarify České pošty a.s., přičemž je z části dotována naší společností.REKLAMAČNÍ ŘÁD

Záruka & reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu KingFit a právním řádem platným v ČR.

Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními zákona, činí tedy 24 měsíců, s výjimkami stanovenými zákonem.

V případě, že se po převzetí zboží kupujícím vyskytnou v záruční době vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci. Zboží lze reklamovat u prodávajícího dle podmínek reklamačního řádu na adrese reklamace@kingfit.cz.

Pokud kupující zjistí závadu na zboží způsobenou jeho přepravou, či rozdíl mezi dokladem o koupi a skutečně dodaným zbožím, je nutné neprodleně kontaktovat naše reklamační oddělení telefonicky, písemně nebo e-mailem na reklamace@kingfit.cz. Oznámení je třeba učinit okamžitě, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží, přičemž po této době se zásilka považuje za kompletní a bezchybnou.

Reklamované zboží zasílejte spolu s kopií dokladu o koupi na naši adresu "KingFit, Dobčice 32, 373 84 Záboří - prostřednictvím České pošty a.s." doporučeným balíkem nebo pomocí kterékoliv zásilkové služby (PPL, DPD a pod.). Pokud zašlete reklamaci dobírkou nebude tato zásilka přijata! Ke zboží přiložte také písemný popis závady.

Prodávající bude reklamace posuzovat v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží, resp. výrobci takové zboží odešle k vyjádření a vyřízení.

Reklamace vyřizujeme ve lhůtě stanovené zákonem, tj. do 30 dnů ode dne zahájení reklamačního řízení (dne, kdy od Vás reklamované zboží obdržíme).

Nároky z odpovědnosti za vady a ze záruky ( reklamace) se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem.

V případě kladného vyřízení reklamace je kupujícímu zasláno opravené nebo vyměněné zboží zpět. Pokud toto zboží již není na skladu ani není k dispozici u výrobce, bude kupujícímu navrácena částka rovnající se ceně za níž kupující zboží pořídil v internetovém obchodě KingFit.

 

Výměna zboží

V případě výběru špatné velikosti zboží Vám nabízíme možnost jeho výměny za jinou velikost. Výměnu je možno uskutečnit nejpozději do 14 - ti dnů po obdržení zboží kupujícím. Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zpět zasláno v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce spolu s kopií dokladu o koupi zboží v obchodě KingFit. Náklady spojené s výměnou (doručením) zboží nese v plné výši kupující.

 

Garance vrácení peněz

Internetový obchod KingFit poskytuje na veškeré prodané zboží garanci vrácení peněz po dobu 14-ti dnů od jeho zakoupení. Jestliže Vám tedy objednané zboží jakkoliv nevyhovuje, máte možnost ho bez udání důvodů vrátit zpět. Do garance nejsou započítávány náklady spojené s dopravou (doručením). V takovém případě zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní (včetně veškeré dokumentace), nepoužité, v původním obalu a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. Garance se tedy nevztahuje na zboží poškozené, nefunkční a použité. Peníze Vám budou vráceny složenkou typu A či převodem na Váš bankovní účet bezprostředně poté, co od Vás zboží obdržíme, nejpozději však do 10 dnů od jeho obdržení.

Zboží zasílejte na adresu: KingFit, Dobčice 32, 373 84 Záboří69NYC Adidas Akademiks Apple Bottoms Baby Phat Bustagrip Ecko Enyce G Unit Johnny Blaze K-Swiss Kangol Karl Kani Live Mechanics MLB NBA New Era Nike Pelle Pelle Pepe Jeans Phatfarm Pureplayaz Reebok Rocawear Rydel House Sean John Sir Benni Miles Southpole Tagger Tribal Gear Unk Vokál Zoo York